recenzja
Dodaj komentarz

KAWA Festival Warszawa

Fajnie! Jest smutno, szaro, zimno. Głównie śpimy, przytulamy się, siedzimy przy piecu. Głównie śpimy. Nie ma słońca, wieje wiatr. Głównie śpimy. Ewentualnie drzemiemy, ewentualnie snujemy się. Sport i różne inne aktywności stawiają nas na trochę na nogi, ale głównie śpimy. W ten piękny czas do Warszawy zawitała bardzo społeczna impreza pełna kofeiny. Może ona postawi nas na nogi trochę bardziej. To KAWA Festival Warszawa! Święciła dotychczas triumfy w Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście, teraz wreszcie będzie święcić je u nas! I to w mocnym stylu, bo tematem dziewiczej edycji w stolicy jest espresso! Yalla!

Chodzimy więc (na nogach!) od kawiarni do kawiarni, stawiamy czoła zawieruchom, nie dajemy się zimnu, ciągamy znajomych i pijemy. Kofeina rozprzestrzenia się w naszych organizmach niczym virus T created by Umbrella Co. w organizmie Alice. Do każdego espresso w każdej kawiarni jest ekstra deser. Glukoza też dobrze działa, rozjaśnia myślenie, wprowadza w błogostan. Ogarnijcie się i chodźcie! Impreza trwa do 29 listopada. My spróbowaliśmy wszystkiego wszędzie. Nie powiemy Wam, gdzie nam najbardziej smakowało, bo wszystkie kawiarnie kochamy jednakowo bardzo, a ponieważ możecie głosować na Waszym zdaniem najlepszą miejscówkę, to nie chcemy nikogo faworyzować.

KAWA Festival Warszawa będzie odbywał się 4 razy w roku. Już czekamy na edycję letnią z kawą mrożoną i deserem lodowym. Nie wiem, czy jest taki plan, ale poddajemy jakby co… A Wy nie czekajcie, tylko biegnijcie do jednej z kawiarni i pijcie/jedzcie!

Espresso: 6 PLN / Deser: 7 PLN / Zestaw: 10 PLN

Lista kawiarni: Cafe Plakatówka, Cafe Próżna, Cophi, Czytelnia, Dwóch Takich, eMeSeN, Frykasy Rarytasy, Jednorożec Lody Tradycyjne, Jaś & Małgosia, Kawiarnia Kafka, Kawiarnia Krucza 23, Latawiec, Miłość Kredytowa 9, Moko, Mucha nie siada, My Place Cafe, Och Cafe – Amaristo, Relax Cafe Bar, Sztuka Umiaru.

Menu: tutaj

Organizatorom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za ich inny event, czyli Culinary Fest. A nuż też zawita niebawem…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s